Breadcrumb

  1. Home
  2. Games By Year
  3. Games

Emotionless

Languages

English (English)

Platforms
MS Windows
Tools and Technologies
Unity
About
Уявіть собі, що ви опиняєтеся в ігровому світі, де кожен сміх може бути останнім. Світ, захоплений загадковою хворобою, яка робить людей веселими, навіть занадто, але водночас і смертельно небезпечними. Кожен, навіть легенький сміх - може бути останнім, що ви почуєте.

Вирушаючи в епічний квест, ви – останній герой, в якого є шанс з'ясувати справжню природу цієї загрози. Чи це дійсно та сама епідемія, яку відомою стала в Танзанії у 1960-х? Чи за цим стоїть щось глобальне і небезпечне?

Поглибтеся в цей захопливий світ, де кожен крок може бути останнім, а кожне рішення – вирішальним. Ви взяли у свої руки зброю, але чи це допоможе вам в цьому божевільному світі? Їжа, ліки й спорядження – ваші союзники в цьому веселому пеклі, але вам доведеться випробувати удачу, щоб пройти це випробування.

Не забувайте – ваша основна мета залишитися в живих. Ви не просто гравець у грі; ви – режисер свого власного виживання. Здійсніть вибір, який переписує правила гри та визначає ваше майбутнє в цьому безумному світі, де кожен сміх може бути останнім... або, можливо, першим кроком до розгадки та порятунку.
Technology Notes
Blender, 3D Max, Visual Studio