Breadcrumb

  1. Home
  2. Games By Year
  3. Games

CatCumbers

Languages

English (English)

Platforms
MS Windows
Tools and Technologies
Unity
About
W krainie, gdzie koty posiadają zdumiewające zdolności, nasz odważny bohater o imieniu Whiskers odkrywa, że ma przed sobą niezwykłą przygodę. Zdezorientowany i posiadający zaledwie 8 "życiowych szans", Whiskers spotyka starszego mędrcowego kota, który wyjaśnia mu istotę sytuacji. Aby odzyskać pełnię życia, musi wyruszyć w fascynującą podróż i pokonać tajemniczy słoik z ogórkami, który posiada magiczną moc "resetowania".

W trakcie swojej epickiej podróży Whiskers nie tylko stawia czoła przeciwnikom, w tym podwładnym słoja, ale także natyka się na przyjazne koty, znane ze swojego humoru i dowcipów. Te śmieszne koty, które zawsze potrafiły rozbawić nas w smutne dni podczas przeglądania internetu, stają się nieodłączną częścią tego magicznego świata.

Czekają Whiskersa nie tylko wyzwania, ale również radość spotkania nowych przyjaciół i doświadczenia humoru, który dodaje koloru każdej przygody. W miarę jak nasz bohater przemierza ten fascynujący świat, odkrywa, że życie kotka może być pełne nie tylko trudności, ale również uśmiechu i radości.
Technology Notes
Utilizing Krita for graphic design, FL Studio 20 for music creation, and Miro for efficient management, I seamlessly blend visual creativity, musical innovation, and organizational excellence in my pursuits.
Installation Instructions
open cutcumbers.exe