GGJ 2022 диверсифікатори

Момент, якого ви всі так чекали! До початку джему залишилося трохи більше тижня, і ми раді представити вам диверсифікатори GGJ 2022!

Сподіваємося, вони допоможуть вам подумати над створенням вашої гри та підбадьорять вашу уяву!

Ми також хочемо подякувати всім, хто допоміг нам підготувати наступний список диверсифікаторів. Ми хотіли б подякувати вам за ваші ідеї, журі та людям, які стояли за Global Game Jam, Адаму Бойну, Калебу Андерсону, Густаво Дорту, Йєну Гамільтону, Сарі Коул, Теппо Каупінену, Тіму Каллінгсу, Віктору Бреуму та Яду Радживу.

Диверсифікатори — чудовий спосіб додати трохи більше задоволення або виклику у вихідні з джемом. Іноді вони можуть бути дуже корисними, щоб обмежити вашу сферу дії або уточнити ваші ідеї. Це абсолютно необов’язкові обмеження, які ви можете додати до своєї онлайн гри GGJ поряд з основним акцентом теми. Це може допомогти вашій грі виділитися з натовпу, і ви можете вибрати до 4 диверсифікаторів, коли будете завантажувати гру! Цьогорічні диверсифікатори також будуть доступні іншими мовами, які будуть пов’язані з цією публікацією, як тільки вони будуть готові.

 

Спонсорство

Don’t go alone, take THIS (Спонсор Unity) - GGJ про людей, які зустрічаються, діляться ідеями та втілюють їх у реальність. Створіть гру про людей чи ідеї, які зустрічаються та містять унікальну центральну тему.

Emotional Rollercoaster (Спонсор dotbigbang) - створіть гру, яка викликає емоційну реакцію у гравця. Сміх, страх, радість, прихильність, здивування або відчуття успіху (цитата Сатору Івата).

Be Visionary (Спонсор Sony Interactive Entertainment) - додайте підтримку VR у вашій грі та/або реалізуйте технологію відстеження очей як один з механізмів гри.

The Best from Britain - (Спонсор UK Games Fund/Transfer) - Ви повинні використовувати цей диверсифікатор, лише якщо ви є командою, що базується у Сполученому Королівстві. Команди-учасники повинні надавати контент, який віддає данину / передає дух / показує вплив IP-адрес (назв) відеоігор Великобританії або розробників / студій відеоігор у Великобританії. Ми будемо раді побачити будь-яку гру на ваш вибір, яка демонструє винятковий талант з Великобританії. Незалежно від того, чи це всесвітньо відома гра AAA чи культова незалежна гра, ми хочемо приєднатися до вас і відзначити все чудове в ігровій спадщині Великобританії. Щоб дізнатися більше, натисніть тут: https://tranzfuser.com/global-game-jam-ukgtf-diversifier/

Celebrate and Protect Cultural Heritage - (Спонсор Cultural Antiquities Task Force of the US State Department) - створіть гру​, яка відзначає різноманітну культурну спадщину та підвищує обізнаність про мистецтво, артефакти, традиції та місця, яким загрожують крадіжки, пограбування, торгівля людьми, руйнування та зміни клімату.

Sustainable (Спонсор Virtuos) - робота з обмеженими ресурсами може бути стимулом для творчості та може призвести до більших досягнень. Використовуйте принаймні один обмежений ресурс у своїй грі (час, енергія, рухи тощо), який заохочує гравців придумувати творчі рішення для завершення гри чи рівнів.

Quest for Knowledge (Спонсор by TwilioQuest) - вплітайте нові уроки в багатий науково-фантастичний всесвіт TwilioQuest. Використовуйте нашу освітню платформу RPG та інструменти для створення контенту, щоб навчити нашу зростаючу спільноту розробників будь-яким технічним інструментам або концепціям. Дізнайтеся більше та розпочніть роботу тут.

Core Exercise (Спонсор Core Games) - використовуйте платформу Core Games, щоб створити свій запис Global Game Jam. Записи, створені в Core, мають право виграти частину призового фонду в розмірі 10 000 доларів США. Дізнайтеся більше на https://bit.ly/Core-GGJ22

 

Доступність

GAG10 - відсвяткуйте 10-ту річницю http://www.gameaccessibilityguidelines.com , запровадивши 10 рекомендацій із сайту.

I See Where You're Coming From - візуалізуйте на екрані напрямок, звідки надходять звуки.

Stress Free - дайте гравцеві можливість грати зі значно зменшеними труднощами (наприклад, без ворогів, без таймера).

 

Мистецтво

Another Dimension - створіть гру в стилі Voxel.

20th Century Gaming - зовнішній вигляд вашої гри нагадує вигляд гри, створеної для платформ до 2000 року.

Acutely Eye-dentifiable - гра має бути надзвичайно милою та з яскравими кольорами.

 

Звук

All that Jazz - використовуйте у своїй грі музичні твори, які виникли до 1923 року, Записи, записані до 1923 року, стануть суспільним надбанням у США. Інформація: https://www.copyright.gov/music-modernization/

The Classics Never Go Out of Style - використовуйте лише звуки в стилі чіптюн у грі в стилі не ретро.

Mixtape - завантажте будь-яку музику, яку ви створюєте для своєї гри, онлайн та поділіться нею за ліцензією Creative Commons, щоб інші могли використовувати її цього року або на Global Game Jam 2023! Надішліть свою музику або знайдіть музику для використання в цій Google Drive Folder

 

Код

Runtime Fun Time - створюйте гру лише з користувацьких елементів, створених у реальному часі в коді.

Keep it Clean - тримайте код чистим, маючи максимум 3 параметри на метод, метод не повинен містити більше 15 рядків.

On Board - створіть і запустіть гру на одному настільному комп’ютері, наприклад, Raspberry Pi.

 

Дизайн

Playable Places - створіть гру, в яку можна грати у вашій місцевості, на вулицях (з дотриманням чинних правил Сovid у вашій країні).

Keys to Success - створіть багатокористувацьку гру, де кожним гравцем буде керувати лише одна клавіша на клавіатурі.

Stick Together - створіть гру навколо ідеї об’єднання людей або об’єктів.

 

Мета

Made to Play Together - створіть багатокористувацьку гру з фізичними компонентами, наприклад, онлайн-гра для кількох гравців та її настільну форму.

Take A Break - кожен член команди повинен відпочивати кожні 2-3 години.

Everyone is a Creator - принаймні один член команди має бути тим, хто жодним чином не пов’язаний зі створенням ігор. Їх внесок у гру має бути значним, або, принаймні, не символічним приколом.

 

Оповідання

Brxu Vhfuhw lv Vdih zlwk Ph - включіть криптографію та шифри в ігровий процес або опис своєї гри!

Build Your Own Multi-verse - розповідь вашої гри має включати персонажів принаймні з двох художніх творів, які зараз є загальнодоступними (наприклад, «Великий Гетсбі», «Пітер Пен», «Таємний сад», «Острів скарбів», «Дочка самурая» тощо).

Rhyme or Reason - усі ваші діалоги/текст/промова в грі повинні римуватися.