Trans Mission

Potraktowaliśmy temat z należytym mu szacunkiem i jego treść rozdzieliliśmy jedynie jedną, niewinną spacją.
Jam Site: 
Jam year: 
2018
Platforms: 
Non-digital game (board game, card game, physical game, sport, etc.)
Tools and Technologies: 
Tabletop Technology
Installation Instructions: 

Przyszłość, anty-cyberpunk. Rząd - raj na Ziemi - ogłosił jeden wolny wakat. Problem w tym, że pracę otrzyma jedynie w pełni ludzka postać. Grę rozpoczynasz jako mocno zmodyfikowany genetycznie i bliski bankructwa stwór.

Aby przetransformować się z powrotem w człowieka musisz przechodzić operacje, stopniowo zmniejszając stopień modyfikacji Twoich poszczególnych części ciała. Operacje, oczywiście, kosztują - lepsze więcej, lipne mniej. Pieniądze zarabiać można w 4 lokacjach, a Twoja wypłata zależeć będzie od stopnia modyfikacji Twojego ciała. Zarówno w pracy jak i szpitalach czekają niebezpieczeństwa w postaci możliwych do złapania ran i infekcji, które będą spowalniały postać.

Aby ułatwiać sobie zadanie, bądź utrudniać je innym, na gracza czekają m.in. pozytywne i negatywne eventy zmieniające się co turę, możliwość ponownego wykorzystania eventów już odbytych na sobie i innych czy też możliwość walki w celu kradzieży pieniędzy.

Gra kończy się w momencie gdy pierwszy gracz w pełni zdrowy i ludzki uda się do urzędu miasta, albo gdy skończą się wszystkie karty eventów.

Game Stills: