ATOM

Jam Site Owner: 
Log in to contact elifbb
Entrance Fee: 
None
Hours: 
Open for entire 48 hours
Jam Site Description: 

Sevgili geliştiriciler,

Merkezimize gösterdiğiniz yoğun ilgiye çok teşekkür ederiz.

Bu yıl oyun geliştirme maratonuna talebin arttığını görmek sektör adına sevindirirken, organizasyon kısıtları nedeniyle de bazılarınızı reddetmek bizleri üzüyor elbette. Ancak, birlikte oyun geliştirmeye olan ilgimizi yıl içerisinde farklı geliştirme etkinlikleriyle de zenginleştirmek hedefindeyiz.

Epostalarınıza gelen değerlendirme bildirimleri ile başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer herhangi bir eposta almadıysanız sadece globalgamejam.org sayfasından başvuru yaptığınız ve odtuteknokent.com.tr adresindeki başvurunuzu gerçekleştirmediğiniz için başvurunuz değerlendirilmeye alınmadı demektir. Bu durumda ilerleyen etkinliklerimizde başvuru bilgilerini de dikkatle takip etmenizi öneririz.

Etkinlik süreci dahilinde globalgamejam.org kayıtlarını başvuru sonuçlarıyla eşleştirerek son haline getireceğiz. Şimdiden anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Güncel bilgileri ve duyuruları www.atom.org.tr web sitemizden, www.facebook.com/metutech.atom Facebook sayfamızdan ve @Metutech_Atom Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler. Hepimize keyifli bir haftasonu diliyoruz.

Food Options: 
Access to food in close vicinity. Drinks and snacks provided on site.
Who Can Participate: 
Anyone
Age Restrictions: 
None

Recently Uploaded Games

Destruct a wall with Kinect and see yourself doing it.
Ever dreamed about becoming a delivery guy for the local pitta store? Well, I know you did and now here is the chance! Grab the delivery tray and dodge reckless walking people to deliver to the fart
See all games

Jam Site Organizers